Головна » 2014 » Березень » 11 » Образ героя „Небесної сотні” передали до Нововолинського музею (ВІДЕО).
Образ героя „Небесної сотні” передали до Нововолинського музею (ВІДЕО).
Фонди Нововолинського міського історичного музею поповнила картина, що передає дух столичного Євромайдану. Її написала місцева художниця Віра Здрок, – повідомила Волинська ОДТРК.
У центрі полотна – образ нововолинця, героя „небесної сотні” Сергія Байдовського, який загинув від кулі снайпера на Київських барикадах.
Віра Здрок родом з Ковельського району. Дружина шахтаря і мати двох синів, ровесників Сергія Байдовського. Своєю роботою задоволена. Посприяла їй місцева фірма „Роса”, виділивши кошти на полотно, фарбу і раму.
Категорія: Нововолинський народний історичний музей | Переглядів: 780 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 5.0/1