Головна » 2019 » December » 14 » Обласний музей запрошує на відзначення новорічно-різдвяних свят!
Обласний музей запрошує на відзначення новорічно-різдвяних свят!

Впродовж новорічно-різдвяних свят у Волинському краєзнавчому музеї для вихованців дошкільних навчальних закладів та учнів початкової школи з 17 грудня по 19 січня будуть проводитися театралізовані екскурсії-казки «Ой, ялинко зелененька! (З історії різдвяної ялинки)» як альтернатива дитячим новорічним ранкам.

Учасники музейного свята познайомляться із казковим зимовим лісом і його мешканцями, послухають захопливу волинську легенду «Як ялинка стала символом Різдва Христового», дізнаються, як це вічнозелене деревце прийшло у наш дім і стало окрасою улюблених свят малечі всього світу, а також почують історії про найпопулярніші ялинкові прикраси.

Попередній запис за телефоном: 095-63-23-621.

Приходьте, буде цікаво та весело!

Категорія: Волинський краєзнавчий музей | Переглядів: 257 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 5.0/1