Головна » 2020 » December » 11 » Обласний музей запрошує на екскурсію мовою жестів
Обласний музей запрошує на екскурсію мовою жестів

У Волинському краєзнавчому музеї 13 грудня о 13:00 відбудеться екскурсія жестовою мовою по виставці «Зооморфні мотиви в українському народному мистецтві».

На виставці будуть представлені твори народного мистецтва із тваринними мотивами (гончарні вироби, вишивка, ткацтво, художня деревообробка, плетіння з природних матеріалів, писанкарство, сувенірна продукція), що зберігаються у фондах Волинського краєзнавчого музею та Музею етнографії Волині та Полісся при Волинському національному університеті імені Лесі Українки.

По завершенні екскурсії, відвідувачі завітають в музейну майстерню «Пташка» на майстер-клас з петриківського розпису.

Категорія: Волинський краєзнавчий музей | Переглядів: 175 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 0.0/0