Головна » 2020 » November » 24 » Обласний музей матиме на своєму подвір’ї відкритий арт-простір
Обласний музей матиме на своєму подвір’ї відкритий арт-простір

Волинський краєзнавчий музей отримав грант від Український культурний фонд в рамках програми «Культура в часи кризи: інституційна підтримка». В рамках цієї програми буде реалізовано проєкт «Музейний дворик».

Ось так зараз виглядає внутрішній дворик Волинського краєзнавчого музею:

Що планується зробити?

Озеленити та облагородити територію внутрішнього дворику Волинського краєзнавчого музею, створити локації для творчості, культурного інтерактивного відпочинку та забезпечити загальний доступ до простору.

Проєкт покликаний створити некомерційний громадський мистецький культурний простір на відкритому повітрі для проведення творчих, просвітницьких та розважальних заходів.

Категорія: Волинський краєзнавчий музей | Переглядів: 185 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 0.0/0