Головна » 2019 » December » 9 » На Волині буде ще один музей
На Волині буде ще один музей

Цими днями в НД «Просвіта» с. Перемиль Горохівського району директор закладу культури Лариса Лейбик і завідувач бібліотеки-філії Оксана Маслічук облаштовують музей старовинних речей, – про це повідомляється на інтернет-сторінці «Волинь-нова».

Директор НД «Просвіта» с. Перемиль Лариса Лейбик і завідувач бібліотеки-філії Оксана Маслічук

Робота йде жваво у відремонтованій кімнаті. Зі слів Перемильського сільського голови Надії Маселко, ініціаторки вже нашукали багатенько експонатів, які з цікавістю розглядатимуть підростаючі покоління. А де ж іще діти мають побачити нецьки, в яких прабабусі купали діточок і прали, праски, в котрі засипали розжарене вугілля, затійливо вишиті довгожительками візерунки на блузах і сорочках, сільськогосподарський реманент, що слугував прадідам-хліборобам на полях і в майстернях?

Пані Оксана і пані Лариса звернулися до жителів населених пунктів довколишньої округи з проханням пошукати на горищах і в коморах, у скринях і стодолах родинні реліквії, щоб представити їх оберегами історії рідного краю.

Категорія: Горохівськи народний історичний музей | Переглядів: 363 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 5.0/1