Головна » 2012 » August » 4 » На базі музеїв, в рамках культурно-мистецького проекту „Волинь фестивальна”, відбудеться обласне поетично-мистецьке свято „Лісова пісня”.
Програма поетичного свята „Лісова пісня” - 2012
на Ковельщині

4 серпня. Субота

11.30 –  Офіційне відкриття поетично-мистецького свята „Лісова пісня” біля пам’ятника Лесі Українці в Ковелі.

13.00 – 17.00  – перебування гостей свята в музеї-садибї Лесі Українки в Колодяжному. Година поезії в „сірому” будиночку Косачів.

18. 30 – Зустріч гостей свята  із представниками влади та творчою інтелігенцією міста й району в культурно-просвітницькому центрі м. Ковеля  (вхід вільний)

5 серпня. Неділя

11.00 –  Від’їзд  автобусів  від центральної площі м. Ковеля в урочище Нечимне.

12.00 – 16.00  – Святкове дійство на лісовій галявині в урочищі Нечимному, присвячене написанню Лесею Українкою драми-феєрії „Лісова пісня” (виступи акторів, письменників, фольклорних колективів, юних поетів).
Огляд експозиції музею драми-феєрії „Лісова пісня”. Огляд виставки виробів народних майстрів. Книжкова торгівля. Прогулянка до озера. Творче спілкування.

Запрошуємо на свято!

Оргкомітет
Джерело: сайт Ковельського району, 30.07.2012
Категорія: Музей „Лісової пісні” в урочищі Нечимному | Переглядів: 1063 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 0.0/0