Головна » 2020 » March » 30 » Музей Ван Гога відкрив онлайн-доступ до своєї колекції
Музей Ван Гога відкрив онлайн-доступ до своєї колекції

Музей Ван Гога в Амстердамі приєднався до списку галерей і музеїв, які відкрили двері до своїх колекцій в режимі онлайн. Про це повідомляє Vogue.ua.

«Зоряна ніч», 1889

Музей Ван Гога в Амстердамі володіє найбільшою колекцією робіт художника в світі: 200 картин, 500 малюнків і близько 700 листів. Голландський художник, який був неправильно зрозумілий і залишався невідомий більшу частину свого життя, зміг перевернути хід історії живопису, в якій він тепер визнаний одним з найбільших майстрів.

«Сівач», 1888

Пов'язане з постімпрессіоністскім рухом, його багату творчу спадщину (що складається з більш ніж 2000 картин і малюнків) зробило однаково значний вплив на фовізм і експресіонізм, віщуючи деякі з найбільших тенденцій в історії живопису. В амстердамському музеї можна побачити найбільші шедеври художника: такі, як знамениті «Соняшники», «Їдці картоплі», «Квітучі гілки мигдалю» і навіть «Сівач». Ця монументальна онлайн-виставка, що складається з тисяч робіт, обов'язкове до перегляду і ознайомлення!

Переглядів: 239 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 0.0/0