Головна » 2021 » February » 2 » Музей Луцького братства запрошує на виставку про Агатангела Кримського
Музей Луцького братства запрошує на виставку про Агатангела Кримського

У Музеї історії Луцького братства 28 січня відкрили виставку «Найкращий кримський подарунок Україні. Агатангелу Кримському – 150» з фондів Волинського краєзнавчого музею, присвячену ювілею видатного вченого.

Колекція матеріалів обласного музею про Агатангела Кримського хоч і не надто велика, особливо в частині тематичних оригіналів і прижиттєвих видань, але достатньо репрезентативна для популяризації імені видатного українського вченого. Його походження, родинне оточення, навчання, обрані і втілені наукові напрямки, драматургія особистого життя, – такими є точкові меседжі виставки. І все ж головними є праці Агатангела Юхимовича, «писання» за його висловом, – вони окраса і найбільша цінність виставкової експозиції.

Приходьте тоді, коли вам зручно! І замовляйте екскурсію, не пошкодуєте.

Адреса: Луцьк, вул. Йова Кондзелевича, 5.
Тел. для довідок і замовлення екскурсій: 0332 -72-33-71, 095 785 2481.

Фотозвіт з відкриття виставки від Леоніда Максимова:

Джерело: Музей історії Луцького братства, відділ Волинського краєзнавчого музею

Категорія: Музей історії Луцького братства | Переглядів: 206 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 3.7/3