Головна » 2019 » December » 5 » Музей імені Григорія Гуртового: закриття чи зміни у роботі? (ВІДЕО)
Музей імені Григорія Гуртового: закриття чи зміни у роботі? (ВІДЕО)

На виїзному засіданні комітету Верховної Ради України з питань гуманітарної та інформаційної політики у Луцьку йшлося про загрозу закриття Торчинського народного історичного музею імені Григорія Гуртового. Що чекає на Торчинський народний історичний музей імені Григорія Гуртового? Чи зупинила децентралізація роботу музею? Яким шляхом розвитку музейної справи піде його колектив? Про це говорили у «Темі дня» на телеканалі UA: Волинь з директором Торчинського народного історичного музею імені Григорія Гуртового Олександром Мельником:

Категорія: Торчинський народний історичний музей імені Григорія Гуртового | Переглядів: 318 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 5.0/2