Головна » 2021 » March » 19 » Музей ікони вже має «Хліб наш насущний...» (ФОТО, ВІДЕО)
Музей ікони вже має «Хліб наш насущний...» (ФОТО, ВІДЕО)

18 березня відбулася передача до Музею волинської ікони сакральної картини Володимира Жупанюка «Хліб наш насущний...», яку придбала волинська компанії «WEST AUTO HUB».

Директорка компанії Юлія Риковська розповіла про фінансову підтримку різних мистецьких і соціальних проєктів, а також особливу зацікавленість у поповненні колекції музею оригінальними творами сучасних волинських іконописців.

Володимир Жупанюк цікаво розповів про втілення на полотні свого творчого задуму, особливості побудови композиції та її символічний зміст.

Акти передачі були підписані керівниками установ культури і бізнесу, а на згадку почесні гості отримали гравертони із зображенням картини.

Завідувачка Музею волинської ікони Тетяна Єлісєєва подякувала автору і меценатам за подарунок і наголосила на тому, що благочинство компанії «WEST AUTO HUB» має стати прикладом для наслідування іншими бізнес-структурами Волині.

Подаровану автором сакральну картину «Хліб наш насущний» можна буде побачити в експозиції Музею волинської ікони.

Джерело: Музей волинської ікони

Відео 12 канал:

Категорія: Музей волинської ікони | Переглядів: 185 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 5.0/1