Головна » 2021 » March » 5 » «Лесиними стежками Волинського краю» можна пройтися у Торчинському музеї
«Лесиними стежками Волинського краю» можна пройтися у Торчинському музеї

У Торчинському історичному музеї імені Г. О. Гуртового діє виставка до 150-річчя від дня народження Лесі Українки. Її авторкою є художниця Ніна Фесенко.

Сама назва даної серії «Лесиними стежками Волинського краю» відображає концепцію тематичної експозиції. На художніх полотнах мисткиня відтворила місця, пов'язані з нашою славною землячкою та ілюстрації до творів письменниці, написаними нею за волинськими мотивами.

Під час презентації виставки присутні були приємно вражені талантом майстрині пензля та відзначили значущість, неповторність робіт Ніни Анатоліївни.

Переконатись в цьому мають можливість усі поціновувачі художньої творчості, завітавши до музею.

Джерело: Торчин: історичний музей

Категорія: Торчинський народний історичний музей імені Григорія Гуртового | Переглядів: 179 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 0.0/0