Головна » 2020 » March » 10 » Лекцію про подорож Тараса Шевченка по Волині прочитали співробітники Володимир-Волинського музею

На початку березня в Україні згадують Тараса Шевченка – видатного українського мислителя, поета та художника. З цієї нагоди співробітники Володимир-Волинського історичного музею імені О.Дверницького підготували розповідь про подорож Кобзаря по Волині. Слухачами лекції були люди з особливими потребами – слабозрячі жителі з м. Володимира-Волинського. Музейники вже багато років співпрацюють з Українським товариством сліпих – читають лекції з історії Волині і Володимирщини.

Слухачі дізналися про перебування видатного поета у Почаєві, де він змальовував Почаївську лавру. За дорученням Київської археографічної комісії Тарас Шевченко побував у багатьох містах і селах історичної Волині –Вишнівці, Корці, Кременці, Дубні, Берестечку, а також у селах Вербка і Секунь.

Наш геніальний земляк не тільки малював акварелі, а й записував народні, пісні, легенди, перекази від волинян.

Слабозрячі люди із задоволенням послухали розповідь про цікаві факти з життя видатного поета Тараса Шевченка.

Джерело: Володимир-Волинський історичний музей імені О.Дверницького

Категорія: Володимир-Волинський історичний музей | Переглядів: 274 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 5.0/1