Головна » 2020 » March » 11 » Конкурс читців поезії
Конкурс читців поезії

У Затурцівському меморіальному музеї В’ячеслава Липинського 10 березня відбувся конкурс читців поезії Тараса Григоровича Шевченка. Участь у ньому взяли учні зі шкіл Затурцівської ОТГ сіл Маньків, Холопичі, Шельвів, Зубильне, Великий Окорськ, Кисилин та Затурцівської спеціальної школи „Центр освіти”. Школярі трьох вікових категорій читали вірші, уривки з поем Т.Г.Шевченка, а журі у складі Кажан Г.В., Штинько В.С., Ушакової Г.Л., Марчук Г.І. та Пташук Т.В. оцінювали їх виступи.

Учні і педагоги оглянули виставку „Кобзар у житті українців”. Екскурсію провів автор виставки Кушнір В.Г.

Також гості музею мали можливість переглянути фільм „Край, де народився геній” та послухати вірші Великого Кобзаря у виконанні Валентини Сергіївни Штинько — письменниці, заслуженої журналістки України.

На завершення свята всі учасники були нагороджені подяками за участь у конкурсі, дипломами, книгами та пам'ятними сувенірами.

Наталія Гатальська,
старша наукова співробітниця
Затурцівського меморіального музею В’ячеслава Липинського

Категорія: Затурцівський меморіальний музей В.Липинського | Переглядів: 273 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 0.0/0