Головна » 2014 » Березень » 26 » Художній музей запрошує на культурно-мистецький проект, присвячений Міжнародному дню птахів.

Художній музей у Луцьку – відділ Волинського краєзнавчого музею за сприянням благодійного фонду

«Фонду Ігоря Палиці - Новий Луцьк»

Історико-культурний заповідник

«Старе Місто»

Фотоклуб «Промінь»

Автор проекту: Зоя Навроцька.

Учасники проекту: Ольга Щерба,

Оксана Силюк, Віктор Чухрай, Дмитро Зінько.

Міжнародному дню птахів присвячено

культурно-мистецький проект:

«Екологія природи – екологія культури»

В межах проекту:

– презентація виставки художнього фото Віктора Чухрая «Птахи нашого міста» (експозиційний ряд доповнюють твори народного мистецтва);

– під гаслом «Метафоричний образ птаха в українській культурі» відбудеться бесіда про співзвучність проблем екології природи – екології культури, її особливу актуальність сьогодні.

До розмови, обміну думками, дискусій запрошуються науковці-екологи, фольклористи, краєзнавці, філологи, культурологи, творча інтелігенція, студентська молодь і всі небайдужі до долі рідного краю.

Окрасою акції стане декламування декількох літературних шедеврів (своєрідних мантр) із скарбниці української усної народної творчості у виконанні наймолодших громадян Волині.

P.S. Під час вечірки організатори обіцяють багато цікавих оповідей, поезії, позитивних емоцій і… не тільки).

Час зустрічі: 1 квітня 2014 року (вівторок) о 16.00 годині.

Місце зустрічі: Художній музей у Луцьку – відділ ВКМ,

м. Луцьк, вул. Кафедральна 1-А, (Замок Любарта).

Культурно-мистецький проект «Екологія природи – екологія культури» розрахований на тривалий термін дії. В його межах: творчі зустрічі, концерти, презентації, що співзвучні зазначеній темі.

Опісля Великодніх свят музей проведе цикл акцій для школярів, які не просто відвідають виставку, а отримають чимало цікавої інформації про дивовижний Божий світ, що нас оточує і прекрасний світ мистецтва створений людиною-митцем. Музейні працівники проведуть із дітьми захоплюючі майстер-класи.

Мета заходу: формувати у дітей гуманістичне сприйняття світу, риси милосердя, моральності, любові до рідного краю та культури. Водночас акція спонукатиме до духовного розвитку та збагачення естетичного смаку.

Реєстрація учасників презентації та замовлення

екскурсії-практикуму для школярів по замовленню заздалегідь.

Оргкомітет

Джерело: Художній музей у Луцьку

Категорія: Художній музей | Переглядів: 606 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 5.0/1