Головна » 2016 » September » 5 » Капелюшкам із Затурців позаздрила б і Катя Осадча
Капелюшкам із Затурців позаздрила б і Катя Осадча

І хто б міг подумати, що в наш комп’ютерний час у побут можуть повернутися жіночі капелюшки, як, скажімо, вишивка, прикраси з бісеру тощо?

Не ретро (з великими полями, як на старовинних фото), а осучаснені, модерні! Спочатку несміливо, як елемент театралізованого дійства під час «шляхетського зібрання» у Затурцівському меморіальному музеї В’ячеслава Липинського, де більшість із музейних гостей жіночої статі таки приміряли ці головні убори чудернацької форми і так зі смаком виготовлені майстринею!

Оригінальні роботи знаного педагога місцевої школи, а за покликанням – дизайнера вбрання – Лариси Кошицької можуть позмагатися з капелюшками самої одіозної телеведучої Каті Осадчої! Цікаво, що в кожному з них наявний елемент декору, вив’язаний гачком (за умовами концепції виставки «Цей шляхетний світ мережива»). Про капелюшки газеті «Волинь-нова» повідомила провідний науковий співробітник музею Наталя Гатальська.

Категорія: Затурцівський меморіальний музей В.Липинського | Переглядів: 729 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 3.0/2