Головна » 2021 » March » 3 » «Іграшки Лесиного краю» до 150-річчя від дня народження Лесі Українки (ФОТО, ВІДЕО)

Історичний музей села Княгининок долучився до мистецького дійства «Лесина Волинь», присвяченому 150-ій річниці від дня народження Лесі Українки. Про це йдеться на сайті Луцькради.

У Волинському академічному обласному музично-драматичному театрі імені Т.Г.Шевченка була представлена виставка «Іграшки Лесиного краю» - дерев’яні традиційні іграшки майстра Андрія Бондарука та малярство на склі Ірини Сардак-Бондарук.

В рамках проєкту Історичного музею села Княгининок – «Артвітальня «Лесине дитинство та волинська дерев’яна іграшка» проведено два заходи в Княгининівському ліцеї. Присутні не лише отримали пізнавальну інформацію, а й змогли побавитися традиційними дерев'яними забавками з колекції музею

Відео Музею села Княгининок

Переглядів: 156 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 0.0/0