Головна » 2020 » July » 27 » Фотоконкурс «Володимир крізь призму почуттів – 2020» відбувся!
Фотоконкурс «Володимир крізь призму почуттів – 2020» відбувся!

З метою поповнення музейної збірки оригінальними фотознімками міста Володимира-Волинського, відділ культури і туризму МВК та Володимир-Волинський історичний музей імені Омеляна Дверницького провели фотоконкурс «Володимир крізь призму почуттів – 2020», а також організували онлайн-виставку до Дня міста:

Переможці визначені! Ними стали:
- Маряна Новосад (номінація «Життя однієї вулиці»);
- Фотограф Оксана Спольська (номінація «Мальовничі краєвиди»);
- Дарія Поддубецька (номінація «Людські історії нашого міста в умовах карантину).

Ви, дорогі друзі, також зробили свій вибір та визначили переможця, точніше переможницю))) у номінації «Приз глядацьких симпатій». Нею стала Оксана Спольська (фото костелу Якима та Анни).

Вітаємо переможців! Дякуємо усім за участь!

І нагадуємо, що свої призи та заохочувальні подарунки ви зможете забрати в Володимир-Волинському історичному музеї. Точний час буде узгоджено особисто.

Ганна Доскоч,
наукова співробітниця Володимир-Волинського історичного музею імені Омеляна Дверницького

Джерело: Володимир-Волинський історичний музей

Категорія: Володимир-Волинський історичний музей | Переглядів: 263 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 5.0/2