Головна » 2021 » March » 22 » «Фактор свободи» у Торчинському музеї
«Фактор свободи» у Торчинському музеї

Нещодавно у Торчинському історичному музеї імені Г.О.Гуртового почала функціонувати виставка «Фактор свободи», підготовлена Українським інститутом національної пам'яті та Центром дослідження визвольного руху. Її автори по-новому розкрили діяльність трьох осіб з різними біографіями та єдиною ідеєю – свободи, яку вони прагнули здобути для свого народу. Йдеться про Івана Мазепу, Симона Петлюру та Степана Бандеру. Матеріали виставки показують їх людський та символічний вимір. Також у ній представлена інформація про ціле середовище, яке було сформоване довкола згаданих поборників української державності. Головна мета виставки – розвінчати міфи російської пропаганди про постаті, які відіграли ключові ролі в нашій історії.

На її відкритті побували учні 11-го класу ОЗЗСО «Торчинський ліцей Торчинської селищної ради».

Усіх кого зацікавила дана виставка, просимо завітати до музею упродовж наступного тижня.

Джерело: Торчин: історичний музей

Категорія: Торчинський народний історичний музей імені Григорія Гуртового | Переглядів: 159 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 0.0/0