Головна » 2019 » September » 25 » Естонці пізнавали Володимир-Волинський
Естонці пізнавали Володимир-Волинський

24 вересня місто Володимир-Волинський відвідали гості з Естонії. Наукові співробітники історичного музею імені Омеляна Дверницького організували для гостей екскурсію по пам’ятках археології та архітектури міста.

На екскурсії побували директор і викладачі Школи техніки і обслуговування з села Вана-Вігласка з Естонії. Цей заклад співпрацює з Нововолинським центром професійно-технічної освіти. Естонські освітяни відвідали Успенський собор, Василівську церкву, Собор Різдва Христового, оглянули вали Х ст. і скуштували джерельної води у парку Слов’янському. Вони дізналися про видатних людей з Володимирщини – академіка Агатангела Кримського, професора Стефана Стубелевича, композитора Ігоря Стравінського.

Іноземці були задоволені побаченим. Вони розповіли про переваги життя в Євросоюзі, який підтримує економіку, освіту, культуру і зазначили, що 80% естонців прихильно ставляться до того, що їх держава в Євроспільноті.

Богдан Янович,
науковий співробітник Володимир-Волинського історичного музею

Категорія: Володимир-Волинський історичний музей | Переглядів: 321 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 0.0/0