Головна » 2021 » January » 24 » До уваги туристичних організацій, екскурсійних бюро та відвідувачів музеїв
До уваги туристичних організацій, екскурсійних бюро та відвідувачів музеїв

У зв’язку з Постановою КМУ від 09 грудня 2020 року №1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на територію України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2», з 8 до 24 січня включно Волинський краєзнавчий музей, його відділи та філіал (Музей волинської ікони, Художній музей, Музей історії Луцького братства, Затурцівський меморіальний музей В’ячеслава Липинського, Колодяжненський літературно-меморіальний музей Лесі Українки із сектором – Музеєм „Лісової пісні” в ур. Нечимне) ЗАКРИТІ ДЛЯ ВІДВІДУВАЧІВ!

Пропонуємо на веб-порталі „Україна Incognita” газети „День” відвідати віртуально:

Музей волинської ікони

Затурцівський меморіальний музей В’ячеслава Липинського

БЕРЕЖІМО СЕБЕ ТА СВОЇХ БЛИЗЬКИХ!

Категорія: Волинський краєзнавчий музей | Переглядів: 283 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 0.0/0