Головна » 2020 » November » 13 » До уваги туристичних організацій, екскурсійних бюро, навчальних закладів та відвідувачів музеїв!

Згідно рішення Кабінету Міністрів України щодо запровадження карантину вихідного дня, Волинський краєзнавчий музей, його відділи та філіал (Музей волинської ікони, Художній музей, Музей історії Луцького братства, Затурцівський меморіальний музей В’ячеслава Липинського, Колодяжненський літературно-меморіальний музей Лесі Українки із сектором – Музеєм „Лісової пісні” в ур. Нечимне) з 14 по 30 листопада 2020 року в суботу та неділю НЕ ПРАЦЮЮТЬ, а з понеділка по п’ятницю – ВІДКРИТІ для відвідувачів та чекають на вас.

Категорія: Волинський краєзнавчий музей | Переглядів: 204 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 0.0/0