Головна » 2020 » March » 16 » До уваги туристичних організацій, екскурсійних бюро та відвідувачів музеїв!
До уваги туристичних організацій, екскурсійних бюро та відвідувачів музеїв!

У зв’язку із введенням в Україні карантину через поширення коронавірусної інфекції COVID-19 Волинський краєзнавчий музей, його відділи та філіал (Музей волинської ікони, Художній музей, Музей історії Луцького братства, Затурцівський меморіальний музей В’ячеслава Липинського, Колодяжненський літературно-меморіальний музей Лесі Українки із сектором – Музеєм „Лісової пісні” в ур. Нечимне) ТИМЧАСОВО не працюють.

Вхід у музеї ЗАКРИТИЙ ДЛЯ ВДВІДУВАЧІВ з 16 березня по 17 липня включно, а усі масові заходи, які мали відбутися, перенесені на інші дні.

А поки що, історичний веб-портал „Україна Incognita” газети „День” надає можливість відвідати віртуально:

Музей волинської ікони

Затурцівський меморіальний музей В’ячеслава Липинського

БЕРЕЖІМО СЕБЕ!

Міністерство охорони здоров’я України рекомендує:

Категорія: Волинський краєзнавчий музей | Переглядів: 854 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 5.0/3