Головна » 2020 » October » 19 » До Ковельського музею передали книгу, яку видали у 1855 році, та ілюстрований журнал часів Першої світової війни

У Ковельському історичному музеї нові надходження – друковані видання часів Російської імперії. Експонати передав Олександр Закревський, за що ми щиро дякуємо дарувальнику.

Це підручник «Медична флора або зображення вживаних лікарських рослин», під редакцією Вінклера, 1855 року, С.Петербург. У твердій картонній обкладинці, 264 аркуші, розміром 18х24,5 см. Книга ілюстрована кольоровими зображеннями лікарських рослин.

Також отримали щоденний ілюстрований літературний журнал «Всесвітні новини» (Всемірная новь), номер 27, за 6 липня 1916 року, 16 сторінок. Видавництво товариства А.А. Каспарі, Петроград.

Окрім оповідань, реклами і сатиричної рубрики, в журналі представлені фотографії із Західного фронту, які відтворюють бойові позиції і солдатський побут часів I-ої світової війни.

Джерело: Ковельський історичний музей

Категорія: Ковельський історичний музей | Переглядів: 210 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 0.0/0