Головна » 2021 » January » 2 » До 150-річчя від дня народження Лесі Українки
До 150-річчя від дня народження Лесі Українки

Волинський краєзнавчий музей, кафедра музеєзнавства, пам’яткознавства та інформаційно-аналітичної діяльності Факультету історії, політології та національної безпеки Волинського національного університету імені Лесі Українки, Волинський центр національно-патріотичного виховання, туризму і краєзнавства та Волинська обласна творча дитяча студія «Боривітер» 4 січня 2021 року о 12 год. проводять презентацію відеолекції української етнологині, педагогині та музейниці Алли Дмитренко «Світобачення українців Волинського Полісся у творчості Лесі Українки та народній міфології: образ русалки». Захід присвячений річниці виходу у світ «Лісової пісні» та 150-річчю від дня народження Лесі Українки.

Презентація відбудеться онлайн через сервіс Google Meet.

Запрошуємо приєднатись 4 січня 2021 року о 12:00 за посиланням: https://meet.google.com/new-cshr-hti

Чекаємо вас також і в актовій залі Волинського краєзнавчому музею.

Категорія: Волинський краєзнавчий музей | Переглядів: 189 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 5.0/1