Головна » 2021 » Січень » 17 » Через карантин Луцький замок торік втратив пів мільйона гривень (ВІДЕО)
Через карантин Луцький замок торік втратив пів мільйона гривень (ВІДЕО)

Через карантинні обмеження Луцький замок відвідало суттєво менше людей, аніж у 2019 році.

У 2020 році замок Любарта заробив на пів мільйона менше грошей, ніж торік, про це в програмі «Актуально» 12 каналу розповів заступник директора державного історико-культурного заповідника «Старий Луцьк» Віктор Баюк.

«У порівнянні з 2019 роком, відвідувачів у 2020 було удвічі менше. Ми втратили гроші на оплату праці працівників та на можливості розвитку замку та заповідника», – зазначив Віктор Баюк.

Категорія: Луцький історико-культурний заповідник „Старий Луцьк” | Переглядів: 287 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 0.0/0