Головна » 2019 » August » 26 » А приміщення Володимир-Волинського музею – відреставрують
А приміщення Володимир-Волинського музею – відреставрують

Реставрацію пам'ятки архітектури місцевого значення – будівлі історичного музею на вулиці Івана Франка, 6 у Володимирі-Волинському планують здійснити до кінця 2020 року, – повідомляють Волинські Новини.

Виконавця робіт визначать у результаті відкритих торгів. Замовником виступає відділ культури і туризму виконавчого комітету Володимир-Волинської міської ради.

Тендерні пропозиції приймають до 5 вересня, розпочнуть аукціон 6 вересня. Очікувана вартість робіт становить 2,571 мільйона гривень. Строк виконання робіт – з 20 вересня цього року до кінця 2020 року.

Відповідно до технічного завдання, передбачили посилення фундаментів монолітними залізобетонними обоймами, улаштування вертикальної гідроізоляції фундаментів цементним розчином з рідким склом, улаштування вимощення з бетону, посилення цегляних стін металевим каркасом, ремонт поверхні цегляних стін, посилення цегляних стін металевими тяжами, демонтаж віконних коробок в кам'яних стінах з відбиванням штукатурки в укосах, знімання дерев'яних підвіконних дощок в кам'яних будівлях, встановлення віконних блоків зі спареними рамами, заміну металевих грат тощо.

Категорія: Володимир-Волинський історичний музей | Переглядів: 325 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 5.0/1