Головна » 2016 » September » 26 » 5 років Музею історії Луцького братства!
5 років Музею історії Луцького братства!

27 вересня, на цьогорічне храмове свято Луцького Хрестовоздвиженського братства, минає 5 років з часу відкриття музею, що висвітлює історію найбільшого і найавторитетнішого на Волині братського союзу. Із січня 2013 р. цей невеликий музейний заклад продовжує роботу в якості відділу Волинського краєзнавчого музею.

Музей історії Луцького братства. Перша екскурсія. Вересень 2011 р.

За весь період існування музею його відвідало більш як 9000 відвідувачів, які через експозицію, різноманітні виставки та музейні заходи мали можливість ознайомитись з волинським внеском у творення важливого в українській історії періоду культурно-національного відродження XVII ст.

Доба Луцького братства – це історія відповідальності корінних волинян за власну долю і долю своїх нащадків. Історія зберігає актуальність…

У ПРОГРАМІ ЮВІЛЕЙНОГО ДНЯ:

10-00 – 14-00 год.

- День відкритих дверей;

з 15-00 год.

- Академія з пошанування фундатора музею – Андрія Івановича Бондарчука;

- Колоквіум з питань розвитку музейного відділу та перспективи музеєфікації пам’ятки архітектури національного значення «Монастир василіан, 1647 р.».

Для небайдужих і конструктивних вхід вільний!

Адреса музею: Луцьк, вул. Йова Кондзелевича, 5

Телефон для довідок: 72-33-71

Категорія: Музей історії Луцького братства | Переглядів: 757 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 3.7/6