Головна » 2015 » July » 22 » ЗВЕРНЕННЯ ВОЛИНЬРАД РОЗГЛЯНЕ ІНСТИТУТ НАЦІОНАЛЬНОЇ ПАМ'ЯТІ
ЗВЕРНЕННЯ ВОЛИНЬРАД РОЗГЛЯНЕ ІНСТИТУТ НАЦІОНАЛЬНОЇ ПАМ'ЯТІ

Депутати Волинської обласної ради прийняли звернення до Голови Верховної Ради України, Президента України, Прем’єр-міністра України Про засудження тоталітаризму” щодо вжиття невідкладних заходів із засудження тоталітарного комуністичного режиму.

У Комітеті Верховної Ради України з питань правової політики та правосуддя розглянули рішення Волинської обласної ради „Про засудження тоталітаризму” з пропозиціями заборони комуністичної ідеології, забезпечення відкритого доступу до архівів органів комуністичного тоталітарного режиму, а також іншими питаннями.

Як повідомив Голова Комітету Руслан Князевич звернення надіслано за належністю до Українського інституту національної пам’яті, який проінформує Волиньраду про результати розгляду.

Джерело: Волинська обласна рада

Категорія: Волинський краєзнавчий музей | Переглядів: 810 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 4.0/4