Головна » 2017 » August » 7 » Запрошують музейників на заочне навчання
Запрошують музейників на заочне навчання

Шановні колеги!

Триває набір студентів зі спеціальності 027 «Музеєзнавство, пам’яткознавство» за освітньо-кваліфікаційними рівнем «магістр» (заочна форма навчання) у Національному університеті «Львівська політехніка», на кафедрі Історії, музеєзнавства і культурної спадщини. Термін навчання - 1,5 року. Форма навчання – заочна.

УВАГА!

Терміни прийому заяв та документів на заочну форму навчання: 14-23 серпня
Проведення вступних випробувань: 28-29 серпня
Подача оригіналів документів: 30 серпня
Термін зарахування: 31 серпня

Наші магістри – майбутні висококваліфіковані фахівці у сфері культурної спадщини, які професійно надають екскурсійні послуги, працюють іззібраннями культурних цінностей, займаються експозиційною та науково-дослідною роботою, працюють в різноманітних державних структурах, органах захисту історико-культурної спадщини регіонів.

Спеціальність «Музеєзнавство, пам’яткознавство» відкриває перед випускником такі напрями реалізації набутих компетентностей:

1) наукова та практична діяльність у сфері музеєзнавства;

2) організація виставок та галерей;

3) атрибуція, охорона, використання, вивчення історичних, культурних об’єктів;

4) управління у сфері культури;

5) експертна оцінка культурних об’єктів

Ми пропонуємо якісну професійну освіту за європейськими стандартами. Впродовж навчання Ви матимете змогу спілкуватися з кращими представниками галузі культури - наші викладачі є практикуючими фахівцями у сфері музейної справи та охорони пам"яток історії та культури.

Саме навчання надзвичайно цікаве, насичене, інтерактивне - Ви зможете долучатися до найцікавіших подій з культурного життя міста, братимете участь у міжнародних проектах, тренінгах.

Навчатися у Львівській політехніці - це престижно та перспективно!!!

Для вступу у магістратуру Вам необхідний диплом бакалавра з будь-якої спеціальності.
Вартість навчання приємно Вас здивує – 13 600 грн. за увесь термін навчання.

Телефони для довідок: 063-622-07-44 (Іван Ярославович Хома), 0977712936 (Василь Михайлович Банах)
(032) 258-21-59 (кафедра Історії, музеєзнавства і культурної спадщини)

Більше інформації: https://lp.edu.ua/magistry

Категорія: Волинський краєзнавчий музей | Переглядів: 620 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 0.0/0