Головна » 2017 » January » 9 » Запрошуємо на «Різдвяний вечір у музеї»
Запрошуємо на «Різдвяний вечір у музеї»

Волинський краєзнавчий музей на своїй сторінці у Facebook запрошує на святковий захід «Різдвяний вечір у музеї», який відбудеться 11 січня о 16.00 год. на базі етнографічної виставки традиційних атрибутів різдвяних свят «Різдвяний настрій» з фондів обласного музею.

В рамках заходу відбудеться представлення ліри виготовленої Віктором Іщуком (м. Луцьк) за давнім зразком, що зберігається у фондах нашого музею.

Усі бажаючі матимуть змогу послухати лірницькі пісні у виконанні Андрія Ляшука (м. Рівне) та узяти участь у майстер-класах із виконання автентичних танців під керівництвом Лесі Косаковської (м. Луцьк) та ліплення різдвяних сувенірів від Анатолія Філозофа (м. Луцьк).

Учасники ознайомляться із дідухами, різдвяними зірками, ляльковими вертепами, солом’яними павуками, створеними талановитими волинянами!

Після основної частини гості заходу матимуть змогу долучитись до колядування та посмакувати музейних смаколиків.

Участь у заході 10 грн.

Радісно вітатимемо усіх бажаючих!

Категорія: Волинський краєзнавчий музей | Переглядів: 704 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 3.7/6