Головна » 2017 » January » 10 » Запрошуємо до Волинського краєзнавчого музею на «Різдвяний настрій» (ФОТО, ВІДЕО)

У Волинському краєзнавчого музеї  діє етнографічна виставка традиційних атрибутів різдвяних свят «Різдвяний настрій» з фондів музею. Дідухи, різдвяні зірки, лялькові вертепи, солом’яні павуки, маски ряджених, створені талановитими волинянами. Огляд виставки під аудіосупровід «Щедрика» та інших колядок і щедрівок. Для дітей – творчий куточок.

Відео ДП «Телерадіокомпанія «Аверс»:

Категорія: Волинський краєзнавчий музей | Переглядів: 961 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 4.4/7