Головна » 2020 » February » 11 » Запорізьку Січ вже можна побачити у Волинському музеї українського війська
Запорізьку Січ вже можна побачити у Волинському музеї українського війська

8 лютого Волинський регіональний музей українського війська та військової техніки відвідав Сергій Степанович Солодкий – геолог, художник, який займається моделюванням більше сорока років. І як завжди не з порожніми руками. На цей раз він привіз і передав у музей власноручно виготовлений масштабний макет Запорізької Січі.

Потрібно сказати, що Сергій Степанович у жовтні 2017 року вже безкоштовно передавав музею колекцію своїх масштабних моделей військової техніки.

Керівництво музею щиро дякує меценату і сподівається на подальшу плідну співпрацю.

Джерело: Волинський регіональний музей українського війська та військової техніки

Категорія: Волинський регіональний музей українського війська та військової техніки | Переглядів: 382 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 3.0/2