Головна » 2020 » July » 26 » Замок Любарта в Луцьку включено до переліку об’єктів, де заплановано проведення великої реконструкції

У 2021 році в р1амках національного проекту „Велике будівництво” заплановано відновлення 100 культурних об’єктів по всій Україні, – повідомляє МКІП.

Таку ініціативу Міністерства культури та інформаційної політики підтримав Президент України.

„Вперше за 30 років незалежності ми реально зможемо відновити історико-культурну спадщину. Яка, подекуди, в критичному стані – занедбана й напівзруйнована. Та ці об’єкти є кодом нашої нації. Збереження їхньої автентичності і духу – наша відповідальність, наповнення новим змістом - наш обов’язок перед наступними поколіннями”, – зазначив міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко.

Він додав, що відновлення цих пам’яток забезпечить сталий розвиток територій громад та дозволить прокласти нові туристичні маршрути.

До переліку об’єктів, де заплановано проведення масштабної реконструкції, зокрема, увійшли: Національний художній музей України, Національний історико-культурний заповідник „Качанівка”, Бережанський замок, оборонні мури Жовкви, Палац Потоцьких в Одесі, Підгорецький замок, Національний заповідник „Хортиця”, Миколаївська астрономічна обсерваторія, Національний заповідник „Софія Київська”, Національний архітектурно-історичний заповідник „Чернігів стародавній”, Державний історико-архітектурний заповідник „Стара Умань”, замок Любарта в Луцьку та багато інших.

Категорія: Луцький історико-культурний заповідник „Старий Луцьк” | Переглядів: 567 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 0.0/0