Головна » 2019 » May » 21 » Волинський краєзнавчий музей: проблеми і перспективи (ВІДЕО)
Волинський краєзнавчий музей: проблеми і перспективи (ВІДЕО)

Керівником Волинського краєзнавчого музею призначили Оксану Важатко – таке рішення ухвалили депутати під час сесії обласної ради 16 травня. Торік, 26 грудня, у конкурсі на заміщення посади директора Волинського краєзнавчого музею перемогла наукова співробітниця закладу Оксана Важатко. Нині очікується підписання з нею контракту терміном на 5 років та офіційне представлення колективу Волинського краєзнавчого музею.

Тож, яким бачить майбутнє нове керівництво головного музею області? Яким надалі буде менеджмент Волинського краєзнавчого музею? Яких термінових змін потребує ця культурна установа – про це у «Темі дня» UA: Волинь:

Категорія: Волинський краєзнавчий музей | Переглядів: 345 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 4.8/4