Головна » 2020 » August » 22 » Волинські туристичні проєкти перемогли у міжнародному конкурсі
Волинські туристичні проєкти перемогли у міжнародному конкурсі

Назвали переможців конкурсу у рамках проєкту «4 Пори року – транскордонні туристичні маршрути», який впроваджується у рамках Програми транскордонного співробітництва Польща – Білорусь – Україна 2014-2020. Про це інформує 4 seasons у facebook.

Із 30 поданих проектних заявок, за результатами голосування семи незалежних експертів, відібрали 20 переможців конкурсу.

• Шацький національний природний парк — «ВелоРалі»;

• Волинь Унікальна — «м. Луцьк – c. Богушівка – с. Усичі - с. Затурці (музей В. Липинського) – смт. Торчин (музей) - с. Зимне (монастир) - м. Володимир-Волинський (заповідник Древній Володимир) - с.Устилуг (музей І.Стравінського) – с. Радовичі (еко парк Аміла)»;

• Цуманська селищна рада — «Знайомство з Цуманською ОТГ»;

• Світязь Active — «Поліська Амазонка»;

• Устилузька громада — Прикордонняя. Крізь призму минулого до сьогодення»;

• КНПП «Цуманська Пуща» — «А що у Пущі?»;

• КЗ «Центр КДСТ «Рівненської сільської ради» — «Шлях Прибузького Краю»;

• НПП «Припять-Стохід» — «Таємниче Полісся»;

• Ігор Степанович Квач «Олика – володіння князів Радзивіллів»;

• Шацький національний природній парк — «Вело сафарі»;

• Шацький національний природній парк — «На крилах лебедя»;

• Баївські Бджоли — «Баїв: земля, де тече вода і мед»;

• Мерленко Ніна Омелянівна — «Стежками Полісся»;

• Семенович Богдан Васильович — «Старими шляхами Ківерцівщини»;

• Подзюбанчук Марія Іванівна — «Над Горинню»;

• Гаврилюк Володимир Андрійович «Сміття – з користю для життя»;

• Маневицький районний Центр творчості дітей та юнацтва — «Маневиччина – краса земна»;

• ЦТІ «Zhudychyn Center» – «Забута історія сірого вовка, або той, хто стирає береги»;

• «Біла Ворона» – «Лабіринти Цуманської пущі»;

• Меридіан – «Олика – володіння князів Радзивіллів»;

Серед 20 проєктів відібрали чотири головних призери конкурсу, якими стали Шацький національний природній парк – «На крилах лебедя», НПП «Припять-Стохід» – «Таємниче Полісся», КНПП «Цуманська Пуща» – «А що у Пущі?», Баївські Бджоли – «Баїв: земля, де тече вода і мед».

Переможців і головних призерів конкурсу чекають у вересні на «туристичному міксері» на Світязі, де вони матимуть змогу довідатися багато нового, удосконалити свої маршрути, відпочити, отримати заслужені подарунки і стати учасниками міжкультурного обміну з учасниками із України та Польщі.

За подальшими новинами слідкуйте на інтернет-сторінці Проєкту, сайті Волинського обласного фонду підтримки підприємництва, а також у засобах масової інформації.

Категорія: Затурцівський меморіальний музей В.Липинського | Переглядів: 227 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 0.0/0