Головна » 2019 » July » 11 » Волинські музейники їздили у Польщу на пікнік… історичний
Волинські музейники їздили у Польщу на пікнік… історичний

5–6 липня представники Волинського регіонального музею українського війська та військової техніки – філії Національного військово-історичного музею України, взяли участь в історичному пікніку у місті Демблін (Республіка Польща), присвяченому сторіччю авіаційної співпраці між Польщею та США.

Під час святкових заходів була підписана угода про співпрацю між Національним військово-історичним музеєм України та Музеєм повітряних сил міста Демблін.

Джерело: Волинський регіональний музей українського війська та військової техніки

Категорія: Волинський регіональний музей українського війська та військової техніки | Переглядів: 395 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 3.5/2