Головна » 2017 » August » 21 » «Волинь у незалежній Україні»
«Волинь у незалежній Україні»

З нагоди 26-ої річниці Незалежності України у Волинському краєзнавчому музеї діє фотодокументальна виставка «Волинь у незалежній Україні».

На ній представлені матеріали, які розповідають про досягнення волинян, їхній внесок у розбудову нашої держави. Виставка складається з розділів, які присвячені суспільно-політичним процесам, економіці, розвитку освіти, культури, спорту.

В окремому комплексі зібрані світлини, присвячені Революції Гідності, волинянам – учасникам АТО, новітнім героям, які захищають державний суверенітет і територіальну цілісність України.

Виставка зацікавить школярів, студентів, представників громадськості, усіх не байдужих до новітньої історії Волині.

Категорія: Волинський краєзнавчий музей | Переглядів: 541 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 5.0/3