Головна » 2019 » July » 27 » Внесли зміни до програми розвитку культури щодо підтримки Рокинівського музею-скансену

Внести зміни до Регіональної програми розвитку культури, мистецтва та охорони культурної спадщини в області на 2016-2020 роки вирішили депутати Волиньради. Про це повідомляють «Волинські Новини».

Відповідне рішення ухвалили під час пленарного засідання позачергової 24 сесії Волинської обласної ради 26 липня.

Для виконання статутних завдань, вирішення фінансово-господарських питань вирішили надавати фінансову допомогу Рокинівському музею сільського господарства Волині-скансену.

Прогнозований обсяг фінансування у 2019 та 2020 роках становить по 1,11 мільйона гривень щороку з коштів обласного бюджету.

Категорія: Рокинівський музей історії c/г Волині-скансен | Переглядів: 310 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 0.0/0