Головна » 2019 » May » 18 » Вітання Міністра культури України Євгена Нищука до Міжнародного дня музеїв
Вітання Міністра культури України Євгена Нищука до Міжнародного дня музеїв

Вітаю музейних працівників і всю професійну спільноту з Міжнародним днем музеїв!

Музеї та музейні фахівці виконують надзвичайно важливу місію для суспільства, це, зокрема, формування національної пам‘яті та ідентичності, а також збереження наших культурних надбань.

Сьогодні перед українськими музеями стоїть особливий виклик – в часи, коли історія швидко змінюється, надзвичайно важливо донести правдиву інформацію до майбутніх поколінь, особливо, в умовах інформаційної війни.

Саме завдяки вашій кропіткій та натхненній праці, наша історико-культурна спадщина є візитівкою та справжньою окрасою держави, а збережені унікальні артефакти є вагомою складовою світових культурних надбань.

Щиро бажаю вам натхнення і сили, творчої енергії, цікавих відкриттів у пошуках, а також достатку, здоров'я та непохитної віри у наше світле майбутнє!

Джерело: Міністр культури України

Переглядів: 282 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 0.0/0