Головна » 2011 » Грудень » 27 » ВИСТАВКУ РІЗДВЯНОЇ АТРИБУТИКИ РОЗГОРНУТО У ВОЛОДИМИР-ВОЛИНСЬКОМУ ІСТОРИЧНОМУ МУЗЕЇ.
У Володимир-Волинському історичному музеї розгорнуто виставку різдвяної атрибутики. На ній репрезентуються маски персонажів різдвяної містерії, які були неодмінними складовими українського народного  вертепу – ангела, трьох царів з Сходу, чортика, циганки, козака, українки та ін.  Також відвідувачі музею зможуть побачити оригінальні різдвяні  зірки, виготовлені з шкіри,картону, кольорового паперу та оздоблені  різдвяними іконками. Привертають увагу різдвяні шопки, котрі за  допомогою майстерно зроблених фігурок розповідають про події у Вифлиємі, які відбулися понад 2000 років тому.  Серед цікавих святкових атрибутів – сумки колядників, до яких, за традицією, колись господарі клали і „грудочку кашки, і кільце ковбаски”. Усі ці речі виготовили учні місцевих шкіл та студенти педколеджу (викладачі Леся Дембровська, Ярослав Дубень), місцеві художники (Юрій Донських та ін.).
Виставка діятиме впродовж різдвяно-новорічних свят.
Богдан Янович
Категорія: Володимир-Волинський історичний музей | Переглядів: 898 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 0.0/0