Головна » 2017 » January » 27 » Виставку художниці Надії Яцини відкрили у Володимир-Волинському музеї
Виставку художниці Надії Яцини відкрили у Володимир-Волинському музеї

26 січня у Володимир-Волинському історичному музеї імені Омеляна Дверницького відкрили художню виставку «Серцем і душею». Її автор – Надія Яцина.

Надія Петрівна Яцина народилася у Росії. Вона закінчила художньо-графічний факультет Ленінградського педінституту імені А.Герцена за спеціальністю «Малювання і креслення». Захистила дисертацію зі ступенем кандидата педагогічних наук, працювала доцентом кафедри образотворчого мистецтва в університеті, викладала малюнок і живопис.

Творчі інтереси – різноманітні: працює у живописі і графіці, полюбляє виконувати натюрморти, пейзажі. Мисткиня була учасницею Міжнародних виставок в Іжевську, Чебоксарах, Казані, Володимирі-Волинському.

Пані Надія любить спілкуватися з творчою молоддю і колегами-художниками.

На відкритті виставки у музеї її привітали колеги-художники Леся Мартинюк, Адам Михалик, Юрій Донських, Валерій Приступа. На презентації звучали вірші Максима Рильського і Сергія Єсеніна, а випускниця Нью-Йоркського університету Ірина Найдюкова виконала на флейті твори Глюка і Перголезі.

Студенти-художники з Володимир-Волинського педколеджу з цікавістю оглянули виставку і поспілкувалися з її авторкою.

Виставка буде відкрита для огляду до 26 лютого.

Джерело: Володимир-Волинський історичний музей імені Омеляна Дверницького

Категорія: Володимир-Волинський історичний музей | Переглядів: 722 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 5.0/2