Головна » 2020 » January » 23 » Виставка «Українське військо 1917–1921» вже незабаром у Волинському краєзнавчому музеї (ФОТО, ВІДЕО)

У День Соборності України, 22 січня 2020 року, у Волинському обласному театрі імені Т. Г. Шевченка відбулось відкриття виставки Українського інституту національної пам’яті «Українське військо 1917–1921».

Захід підтримали члени Волинського козацького стрілецького братства, військовослужбовці 14-ї окремої механізованої бригади імені князя Романа Великого – начальник прес-служби Надія Замрига і прес-офіцер Катерина Литвинчук. Вони розповіли про відродження історичних традицій в українському війську, а також подарували Волинському краєзнавчому музею цінні експонати. Серед них: відзнаку командира бригади, фронтову газету «Волинський щит», мистецьки оформлений синьо-жовтий прапор переданий частині учнями Тернопільщини і бригадний календар із підписами військових. Співпраця між Волинським краєзнавчим музеєм і 14 бригадою буде продовжуватись і надалі.

Виставка «Українське військо 1917–1921» незабаром буде розгорнута у Волинському краєзнавчому музеї і буде діяти до 21 лютого. Ознайомитись з нею матимуть можливість усі бажаючі у дні роботи музею.

Фото Л. Максимова

Відео 12 канал:

Відео UA: Волинь:

Категорія: Волинський краєзнавчий музей | Переглядів: 266 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 5.0/2