Головна » 2020 » February » 18 » Виставка одного експоната
Виставка одного експоната

У кожному музеї є предмети, які не експонуються ніколи, або виставляються для огляду один раз на кілька чи кільканадцять років – на короткий час. Зазвичай це предмети меморіальних фондів визначних людей, які мають значну наукову цінність. Оцифрування дозволяє використовувати їх у публікаціях, а для експозиційного показу за потребою виготовляти копії. Автентичний же предмет, який існує в єдиному примірнику, зберігається непорушно.

У Волинському краєзнавчому музеї одним з таких є Зошит з автографами Лесі Українки та її сестри Ольги, а саме із записами народних пісень з Волині, переважно з Колодяжного. Датується зошит початком 1890-х років.

Автограф Лесі Українки

Автограф Ольги Косач

Усі зацікавлені цією подією – виставкою одного експоната у переддень народження Лесі Українки, усі шанувальники поетеси та її багатогранної творчості можуть побачити один з музейних раритетів і почути розповідь про нього 21 лютого ц. р. від 12 до 14 години у виставковій залі Волинського краєзнавчого музею.

Наталія Пушкар,
головна зберігачка фондів Волинського краєзнавчого музею

Категорія: Волинський краєзнавчий музей | Переглядів: 383 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 5.0/1