Головна » 2017 » August » 3 » Виставка «Чарівний світ» Валентини Михальської вже у Колодяжному
Виставка «Чарівний світ» Валентини Михальської вже у Колодяжному

У Колодяжненському літературно-меморіальному музеї Лесі Українки розпочала роботу виставка волинської художниці, лауреата обласної мистецької премії імені Йова Кондзелевича, кавалера Ордена княгині Ольги ІІІ ступеня Валентини Михальської.

На виставці представлено більше 100 робіт мисткині: портрети, пейзажі, натюрморти, іконопис, картини релігійного змісту. Значна частина робіт з серій «Мініатюри», «Чорно-червоне», «Метелики», «Леся Українка та родина Косачів, ілюстрації до творів Лесі Українки і Олени Пчілки».

Офіційне відкриття виставки (з можливою присутністю авторки) відбудеться 5 серпня 2017 року.

Джерело: Колодяжненський літературно-меморіальний музей Лесі Українки

Категорія: Колодяжненський музей Лесі Українки | Переглядів: 535 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 5.0/1