Головна » 2017 » January » 17 » «Випав сніг на поріг…»
«Випав сніг на поріг…»

Цей віршик знають ще з дитинства. Зимою цьому унікальному явищу природи радіють старі і малі. Раді йому і в Музеї-скансені, що в селищі Рокині Луцького району.

Новий вид музейних послуг організували працівники Музею історії сільського господарства Волині-скансен в експозиції просто неба «Козацький зимівник». Як говорить народна мудрість: «Сані готуй влітку». Їх і підготували до волинської зими. І як тільки випав сніг, вийшли із конюшні коні, що застоялись у стійлах. Запрягли їх козаки у сані, наклали туди сіно, щоб ногам не було холодно і попливли вони веселим гуртом по стежках Рокинівського дендропарку.

Надзвичайно романтично і архаїчно прогулятися нині на санях у таку казкову зимову пору. Сані пливуть, мов човен в морі. Не трясе, не гойдає, а плавно рухаються вони по засніженому полю та парку.

Поспішайте насолодитись поміркованою зимою, покататись на санях у МУЗЕЇ-СКАНСЕНІ!

А ПІСЛЯ КАЗКОВОЇ ПРОГУЛЯНКИ ВАС ПОЧАСТУЮТЬ СМАЧНИМ КОЗАЦЬКИМ КУЛІШЕМ І ВАРЕНИКАМИ.

Корисне з приємним вам гарантуємо!

За довідками звертатись: (0332) 709375, 099 2291525

Олександр Середюк,
директор і засновник музею,
автор експозиції