Головна » 2020 » February » 13 » Він присвятив нашій справі всього себе
Він присвятив нашій справі всього себе

12 лютого у Затурцівському меморіальному музеї В’ячеслава Липинського відбулось відкриття виставки «Я присвятив нашій справі всього себе», приуроченої 125-річчю від дня народження Василя Вишиваного.

У її відкритті взяли участь десятикласники Затурцівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. імені В.К.Липинського. Автор виставки, старший науковий співробітник музею Наталя Гатальська провела цікаву екскурсію життєвими дорогами цієї непересічної постаті в історії України.

Наповнення виставки оригінальними експонатами, у т.ч. з теренів рідної Волині, де побував Вільгельм фон Габсбург, дає підставу сподіваємось на численних відвідувачів, зацікавлених у глибшому пізнанні історії рідного краю.

Джерело: Затурцівський меморіальний музей В’ячеслава Липинського

Категорія: Затурцівський меморіальний музей В.Липинського | Переглядів: 316 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 0.0/0