Головна » 2017 » January » 6 » Відділ етнографії обласного музею приймає різдвяних відвідувачів
Відділ етнографії обласного музею приймає різдвяних відвідувачів

Етнографічну виставку традиційних атрибутів різдвяних свят «Різдвяний настрій» з фондів Волинського краєзнавчого музею відвідали гуртківців з Центру науково-технічної творчості учнівської молоді. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив Відділ Етнографії музею:

У нас дуже гарний передріздвяний настрій. Вчора мали чудових відвідувачів – гуртківців з Центру науково-технічної творчості учнівської молоді (м. Луцьк).

Разом творили ляльки, які стали дійовими персонажами вертепу, слухали про атрибути різдвяних свят, писали вітання. Вертепна шопка змайстрована студентами Володимир-Волинського педагогічного коледжу імені А. Кримського.

Юні майстри на свята залишили вертепні ляльки на виставці «Різдвяний настрій».

Запрошуємо усіх прийти й подивитися на наші творіння.
Радісних свят!

Категорія: Волинський краєзнавчий музей | Переглядів: 738 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 3.0/4