Головна » 2012 » Січень » 17 » Відбулася урочиста академія, присвячена 130-річчю від дня народження Івана Огієнка.
   В рамках урочистих заходів, присвячених 130-річчю від дня народження Івана Огієнка, 17 січня 2012 року у приміщенні історичного факультету Волинського національного університету відбулася урочиста академія, у якій прийняли участь керівники області, міста, науковці університету, студентська молодь, члени Волинського обласного ветеранського громадсько-культурного товариства „Холмщина”. В ході урочистої академії відбулося пленарне засідання, під час якого  присутні заслухали доповідь Онуфрійчука Миколи Антоновича – голови Волинського обласного товариства Холмщина на тему „Життя і творча спадщина Івана Огієнка”; доповіді інших викладачів ВНУ.
   Волинським краєзнавчим музеєм до урочистостей було  підготовлено та проекспоновано фотодокументальну виставку „Служити Богові та Україні”, на якій представлено матеріали з фондів музею, що ілюструють життєвий та творчий шлях відомого науковця, церковного діяча, професора Івана Івановича Огієнка.

По завершенню урочистої академії голова Волинської обласної державної адміністрації Борис Клімчук та голова Волинського обласного товариства „Холмщина” відкрили пам’ятну дошку (скульптор Ірина Дацюк) на приміщенні історичного факультету Волинського національного університету з боку вулиці І.Огієнка.

Фото Л.Максимова.

Категорія: Волинський краєзнавчий музей | Переглядів: 1293 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 5.0/1