Головна » 2017 » July » 7 » Видано поштівки «Любомль»
Видано поштівки «Любомль»

За ініціативи Любомльського краєзнавчого музею побачив світ комплект кольорових поштових листівок «Любомль». До його складу увійшло 10 карток із сучасними видами пам’яток архітектури, об’єктів інфраструктури та адміністративних приміщень міста.

Обкладинка до комплекту листiвок

Адмiнпримiщення мiської ради, районної бiблiотеки, краєзнавчого музею, м.Любомль

Адмiнпримiщення райдержадмiнiстрацiї та районної ради, м.Любомль

Залiзничний вокзал, пам'ятник Б.Хмельницькому, м.Любомль

Меморiал Борцям за волю України, м.Любомль

Палац Браницьких XVIII ст., м.Любомль

Римо-католицький костел Святої Трiйцi. 1412 рiк, м.Любомль

ТМО Любломльського i Шацького районiв, м.Любомль

Церква Рiздва Богородицi, 1884 р., м.Любомль

Церква Св. Георгiя ХIII-ХVIII ст., м.Любомль

Церква Св. Архистратига Михаїла, м.Любомль

Листівки були виготовлені у видавничому домі «АДЕФ-Україна» у м. Київ.

Паралельно із поштовими картками музей виступив ініціатором виготовлення 2 календариків «Любомль 1287-2017». Роботи по їх випуску були здійснені видавництвом «Ініціал» у м. Луцьк.

Поштівки та календарики були виготовлені за сприяння та фінансової допомоги Любомльської міської ради з нагоди 730-річниці з часу першої відомої писемної згадки про м. Любомль.

Надіємось, що видання такої друкованої продукції буде корисним та цінним для туристів, колекціонерів та любителів історії рідного краю.

Джерело: Любомльський краєзнавчий музей

Категорія: Любомльський краєзнавчий музей | Переглядів: 700 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 5.0/2