Головна » 2020 » February » 29 » Весна прийшла! В обласному музеї діти вже попрощалися із Зимою
Весна прийшла! В обласному музеї діти вже попрощалися із Зимою

28 лютого у відділі природи Волинського краєзнавчого музею завершили проведення для дітей еколого-етнографічних свят «Проводи Зими» із циклу «Чарівні пори року».

Театралізоване дійство настільки зацікавило відвідувачів, що впродовж двох тижнів сотні учнів початкових класів міста Луцька та області разом із казковими героями Зимою, Весною та Казкаркою здійснювали цікаву подорож по залах відділу природи, знайомились із життям рослинного і тваринного світу взимку.

Ця казкова екскурсія розповіла маленьким відвідувачам музею про зустріч Зими і Весни − Стрітення, про народні повір’я, старовинні розваги і гуляння останнього тижня перед Великим постом – Масляної або Сирниці. Герої дійства провели із дітьми розвиваючі ігри, загадали загадки, змайстрували «Мару» (солом’яне опудало, що символізувало зиму) і заспівали їй пісеньку:

Ой Зима наша біла,
                        Вже ти нам надоїла.
                        Поїла хліб, солому,
                        Іди з Богом додому.

Інтерактивне музейне дійство перенесло маленьких відвідувачів музею у чарівний світ волинської природи і нерозривно з нею пов’язаних народних звичаїв та обрядів.

Категорія: Волинський краєзнавчий музей | Переглядів: 256 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 5.0/1